Podmínky používání

Jsme rádi, že používáte aplikaci EKOmy (https://ekomy.cz). Doufáme, že námi nabízené služby Vám přinesou užitek. Prosíme přečtěte si pozorně následující text.

Obecné

Každé použití aplikace EKOmy podléhá těmto Podmínkám používání. Aplikace EKOmy si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli opravit, změnit nebo nahradit Podmínky používání. Při přihlášení, nebo - v oblastech, kde přihlášení není požadováno - při přístupu k aplikaci uživatel souhlasí s Podmínkami použití v aktuální verzi, které jsou základem pro používání této aplikace.

Dostupnost aplikace

Uživatel bere na vědomí, že aplikace EKOmy nezodpovídá za neustálou dostupnost aplikace, dále si vyhrazuje právo částečně nebo zcela ukončit provoz aplikace nebo k ní omezit přístup bez předchozího upozornění.

Používání aplikace

Uživatelé aplikace jsou povinni aplikaci užívat tak, aby nenarušili její chod, nepoškozovali obsah či práva ostatních uživatelů a neporušovali platné zákony České republiky.

Dále jsou uživatelé povinni používat svůj EKOmy účet tak, aby zajistili důvěrnost svých přihlašovacích údajů.

Přidávaný obsah

Uživatelé nesou odpovědnost za jimi přidaný obsah. EKOmy důrazně doporučuje, aby přidávaný obsah nenařušoval veřejnou morálku, nepohoršoval a nepodněcoval k násilí a nesnášenlivosti.

EKOmy zakazuje přidávání jakéhokoli obsahu, který porušuje platné zákony České republiky a platná nařízení EU.

EKOmy si vyhrazuje právo odstranit obsah přidaný uživateli bez předešlého upozornění a bez náhrady.